Ślub podczas rejsu

Ślub podczas rejsu

Jeśli planujesz wesele i zdecydowałeś się na ślub w formie rejsu, to w pierwszej kolejności gratulujemy dokonania tak mądrego wyboru. Chociaż bez wątpienia będzie to ślub, o którym należy pamiętać, należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach podczas planowania ślubu na rejs.

Wybór miejsca ceremonii

Może wolisz, aby ceremonia odbyła się w lokalnym kościele lub urzędzie stanu cywilnego, lub możesz przejść całe dziewięć metrów i wziąć ślub na pokładzie statku. Na przykład w Sydney są wyspecjalizowani dostawcy rejsów weselnych, którzy mogą pomóc Ci przygotować się na idealny dzień, a nie ma lepszego tła na wesele niż Sydney Harbour.

Jeśli planujesz ceremonię na lądzie, to będziesz musiał sprawdzić aspekty prawne, ponieważ niektóre kraje wymagają pozwolenia, ale jeśli planujesz wziąć ślub na łodzi, to organizator zajmie się wszystkim w Twoim imieniu.

Połączenie miesiąca miodowego

Wspaniałą rzeczą w organizowaniu wesela podczas jednego z ekscytujących rejsów po Sydney Harbour jest to, że panna młoda i pan młody mogą pozostać na łodzi podczas miesiąca miodowego po zakończeniu przyjęcia weselnego.

Jeśli na przykład zdecydujesz się wziąć ślub w porcie w Sydney, Twoi goście mogą wyruszyć późnym wieczorem, podczas gdy szczęśliwa para może pozostać na pokładzie i odpłynąć w egzotyczne miejsce na miesiąc miodowy, którego nigdy nie zapomną. W Internecie można znaleźć artykuły informacyjne zawierające porady dotyczące planowania ślubu podczas rejsu, które są obowiązkową lekturą.

Zostaw wszystko swojemu koordynatorowi ślubnemu

Wielką rzeczą rejs ślub jest mieć swój własny Event Planner i on lub ona może podjąć odstresować, który pozwala, aby usiąść, odpocząć i cieszyć się bardzo szczególny dzień. Im wcześniej dokonasz rezerwacji rejsu weselnego, tym lepiej, ponieważ dzięki temu koordynator będzie miał wystarczająco dużo czasu na dokonanie wszelkich ustaleń, a po wybraniu menu i listy drinków, resztę możesz zostawić ekspertom.

Rozważmy klimat

Oczywiście niektóre miesiące są lepsze niż inne, a letni ślub w pobliżu Bożego Narodzenia to idealny czas na ślub w rejsie. Wiosenne lub jesienne wesela na statkach wycieczkowych są również bardzo popularne i warto o tym porozmawiać z partnerem, ale daj gościom wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie kalendarza towarzyskiego.

Stwórz własny dress code

Wspaniałą rzeczą związaną z weselem podczas rejsu jest to, że nie jesteś zobowiązany do żadnego określonego ubioru, a nawet możesz wybrać własny motyw ślubu. Możesz poprosić wszystkich gości, aby założyli coś, co jest zgodne z Twoim motywem przewodnim i udekorowali naczynie zgodnie z wybranym motywem.

 

 

Dom Rodzina Różności