Czy masz zdolności parapsychiczne?

Czy masz zdolności parapsychiczne?

Kiedy myślisz o zdolnościach parapsychicznych, możesz pomyśleć o kryształowych kulach i starych kobietach udrapowanych w szaliki, które twierdzą, że otrzymały specjalne dary od jakiejś starożytnej cygańskiej klątwy. Choć brzmi to zabawnie, tak naprawdę nie jest to rzeczywistość posiadania mocy parapsychologicznych. Zdolności psychiczne mogą objawiać się w wielu różnych formach i mogą znaleźć drogę do umysłów różnych typów ludzi – zwykłych, szmegularnych, nie zawiniętych w szaliki. W rzeczywistości byłoby całkowicie rozsądne, gdybyś zadał sobie pytanie: czy mam zdolności parapsychiczne? Ponieważ bardzo dobrze możesz.

Przeczytaj, a może dowiesz się o sobie czegoś nowego, a może nawet znajdziesz po drodze nową karierę.

Gdzie zacząć?

Rozszyfrowanie, czy masz te specjalne zdolności, może być trudne, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej o tym nie myślałeś. Pierwszym miejscem do rozpoczęcia może być rozmowa z prawdziwym medium i wykonanie własnego czytania. Strony internetowe takie jak PsychicWorld są do tego idealne, z wieloma różnymi rodzajami medium łatwo i wygodnie dostępnymi do czytania.

Następne kroki

Następnym krokiem w twojej podróży jest przyjrzenie się wielu różnym rodzajom zdolności parapsychicznych i próba zidentyfikowania wszelkich aspektów zdolności, które możesz rozpoznać w sobie. Może to być przytłaczające zadanie: przejrzenie leksykonu umiejętności i robienie wszystkich tych badań tylko po to, aby sprawdzić, czy masz jakieś moce, z których możesz skorzystać. Zrobiliśmy więc pracę za Ciebie i przygotowaliśmy obszerną, łatwą do przejrzenia listę umiejętności i ich zakresu.

Czytanie zapisów Akaszy

Akasha jest wyższym wymiarem od tego, w którym żyjemy – takim, w którym każda myśl i działanie, które kiedykolwiek miałeś lub kiedykolwiek będziesz mieć, są przechowywane. Możliwość skorzystania z Kronik Akaszy oznacza zrozumienie i zapewnienie potencjalnych wyników na przyszłość oraz lepsze zrozumienie własnej przeszłości.

Angel Reading

W przypadku odczytów aniołów psychicy muszą polegać na intuicji i jasnowidzeniu, jednocześnie korzystając z talii kart aniołów. Za pomocą kart medium dostrajają się do aniołów, którzy następnie zapewnią medium swoim przewodnictwem i duchowym intelektem dla tego, nad kim czuwają.

Czytanie zwierząt

Psychicy, którzy mają szczególnie głęboki związek ze zwierzętami, mogą ćwiczyć czytanie ze zwierząt. Działa to jak każde czytanie psychiczne, z wyjątkiem tego, że energia jest skupiona na interpretowaniu i korzystaniu z psychiki zwierzęcia. Jest to umiejętność, która może pomóc ludziom lepiej zrozumieć ich ukochane zwierzęta.

Pisanie automatyczne

Pisanie automatyczne, zwane także psychografią, to zjawisko polegające na możliwości tworzenia pisma bezpośrednio na podstawie własnych zdolności parapsychologicznych. Słowa, które przychodzą na papier ręką psychika, mogą pochodzić z podświadomości lub nawet nadprzyrodzonego.

Oczyszczanie czakr

Aby móc oczyścić czyjąś czakrę, musisz najpierw umieć czytać energię ludzi, wyczuć, kiedy czakry są zablokowane i wiedzieć, co musi się stać, aby zresetować te energie. Zadaj sobie pytanie: kiedy jesteś blisko innej osoby – czy szybko zauważasz, czy ma ona mało energii, czy dużo? Może możesz od razu stwierdzić, czy są w emocjonalnej rutynie? Jeśli wydaje ci się, że to typ zdolności, którą posiadasz – oczyszczanie czakr może być następnym poziomem w twoim psychicznym repertuarze.

Jasnowidzenie

Jasnowidzenie to zdolność widzenia przyszłości. Jeśli kiedykolwiek zdawałeś sobie sprawę z wrażeń lub przeczuć dotyczących wydarzeń, które jeszcze się nie wydarzyły – tylko po to, aby wydarzyły się po twoim przeczuciu, to zdecydowanie jesteś jedną ze szczęśliwych dusz z mocą jasnowidzenia

Czytanie kartomancji

Kartomancja to forma wróżenia, która wykorzystuje standardową talię kart. Cartomancers wyciągną serię kart z talii i będą mogli zinterpretować je jako medium do wróżenia.

Symbolika liczb

Numerologia to mistyczny związek między liczbą a wydarzeniem towarzyszącym. Czy zauważyłeś, że masz szczególny związek z liczbami? Być może w twoim życiu pojawiają się liczby, które mają bezpośredni związek z wydarzeniami, które mają miejsce? W takim razie możesz rozważyć numerologię jako dziedzinę zainteresowań.

Czytanie zdjęć

Czytanie zdjęć to umiejętność patrzenia na fotografię i odbierania informacji psychicznych od przedstawionego podmiotu. Być może jest to zdjęcie ukochanej osoby, która odeszła lub przyjaciela przeżywającego obecne kłopoty. Psycholog czytający zdjęcia będzie w stanie wyczuć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Czytanie psychiczne

Medium parapsychiczne to instynktowna jednostka, która ma zdolność łączenia się z duchami spoza naszego królestwa. Potrafią czytać i dogłębnie rozumieć dusze żyjących, a także posiadają umiejętność porozumiewania się z duszami tych, którzy odeszli. Umiejętności bycia medium psychicznym są często łatwe do zidentyfikowania w sobie, ponieważ mają silną obecność, którą trudno zignorować.

Czytanie bratniej duszy

Odczyty bratniej duszy to odczyty, które mogą przewidzieć czyjąś bratnią duszę. Jest to specyficzna forma tarota lub odczytów parapsychologicznych, która koncentruje się na połączeniu dwóch dusz, które być może jeszcze się nie znalazły.

Rodzina Różności