10 najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć w życiu

10 najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć w życiu

Kiedy dorastałem, przyjaciele, z którymi spędzałem czas, gadali śmieci. Książki, które czytałem, to trash fiction.

Byłem głupi i ślepo podążałem za tym, co każdy z nich powiedział. Więc wszystkie moje życiowe lekcje dostałem od robienia głupich rzeczy i upadku na twarz.

Moi przyjaciele i ja planowaliśmy obrabować sklep wideo (genialny, prawda?), Aby zarobić więcej pieniędzy. Zorganizowaliśmy nawet zjazd starych kolegów z klasy, aby gorące laski z naszej uczelni polubiły nas (najwyraźniej nie).

Nasze inne „genialne” plany były równie skomplikowane. Na szczęście nigdy nie mieliśmy poważnych kłopotów, ponieważ większość naszych planów umarła przed końcem nocy.

Mogę Ci jednak powiedzieć, że w moim krótkim czasie na tej niebieskiej kropce zauważyłem kilka rzeczy. Oto, czym się z wami dzisiaj podzielę. To nie będzie koniec wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o życiu, ale wystarczy, abyś nie upadł na twarz.

Jak odebrałem te lekcje życia?

Analizując rzeczy, które schrzaniłem w swoim życiu. Obserwując innych ludzi padających na twarz.

Nauczyłem się takich rzeczy, jak ktoś, kto idzie na karnawał i patrzy, jak inni grają w gry. Obserwowanie ich na głębokim poziomie, a następnie wychwytywanie rzeczy, które robią źle i rzeczy, które robią dobrze.

Nie jestem mędrcem. Jeśli to ktoś, kogo szukasz – idź wspiąć się na górę.

Nie jestem ekspertem. Jeśli to ktoś, kogo szukasz – zrób doktorat i zostań nim.

Heck, nawet mi się nie udało. Jeśli chcesz postępować zgodnie z definicją sukcesu innej osoby – idź do szkoły i rób to, co każą ci nauczyciele.

Dlaczego powinieneś przeczytać resztę tego posta

Jeśli odkryjesz 10 rzeczy, o których tu mówię, odniesiesz większy sukces, niż myślałeś, że to możliwe. Zyskasz więcej przyjaciół, niż sobie wyobrażałeś.

Twoja rodzina będzie cię kochać za to, kim jesteś, nawet jeśli nie podążasz za tym, kim chcą, żebyś był.

Jeśli będziesz postępować zgodnie z nimi, będziesz chodzić i mówić bez strachu i wątpliwości w swoim życiu. W życiu nie będziesz ciągle patrzeć przez ramię, zastanawiając się, czy podejmujesz właściwe kroki, czy nie.

Twoi przyjaciele podążą za tobą na krańce świata. Będą myśleć o tobie jako o liderze, którym zawsze się urodziłeś. Będziesz żył na dużą skalę, będziesz odważny i pewny siebie oraz zdobędziesz to, czego chcesz w swoim życiu.

Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz zdegradowany do przypisów życia. Będziesz żyć małym życiem. Twoi przyjaciele zapomną o tobie.

Oto 10 rzeczy, o których należy informować w życiu.

Z niektórymi z nich możesz się nie zgodzić.

W rzeczywistości niektóre z nich prawdopodobnie będą cię ocierać w niewłaściwy sposób.

Nie jestem twoją matką i nie powiem ci, co uważasz za świetne. Powiem ci, co znalazłem, zadziałało dla mnie.

Możesz się z tym nie zgodzić. Ale zanim to zrobisz, wypróbuj to w swoim życiu, zobacz, czy to działa dla Ciebie i sprawia, że ​​Twoje życie jest łatwiejsze, prostsze, lepsze. Zobacz, czy sprawi, że będziesz szczęśliwszy. Następnie zdecyduj, czy chcesz zachować to w swoim życiu.

  • Największą siłą na świecie jest złożony interes
  • Nigdy nie kupuj pieniędzy
  • Urodziłeś się z całą potrzebną wiedzą i doświadczeniem
  • Naucz się komunikować na 6 poziomie
  • Zadawanie właściwych pytań
  • Bądź osobą kreującą „wartość” dla innych
  • Zostaw rzeczy lepsze niż je znajdziesz
  • Naucz się zasady „20 minut M & N”
  • Trafne myślenie
  • Masz znaczenie
Rodzina Różności